• Tłumacz języka migowego
  • BIP
  • EU
Strona główna/Jak załatwić sprawę/Ośrodek Wsparcia/Dzień Seniora w Ośrodku Wsparcia

Dzień Seniora w Ośrodku Wsparcia

20.11.2023
#Ośrodek Wsparcia

W czwartek, 16 listopada 2023 roku w Ośrodku Wsparcia Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Knurowie celebrowano Dzień Seniora. Specjalnie na tę okazję program artystyczny przygotowały dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 1 w Knurowie. Przedszkolaki były niezmiernie dumne i zadowolone, że mogły wystąpić przed Seniorami i wyrecytować wiersz pt. Na straganie” oraz zaprezentować swój talent wokalny w piosenkach. Uczestnicy spotkania z przyjemnością i wielkim podziwem oglądali występy małych artystów.

Część artystyczną przygotowali również sami Seniorzy, którzy umilili tą uroczystość śpiewem, tańcem, recytacją wierszy, czy też humorystycznymi scenkami. Seniorzy pokazali, iż mają w sobie wiele sił witalnych, zaangażowanie, kreatywność i pomysły na spędzanie wolnego czasu. Udowodnili w ten sposób, że wiek nie ma znaczenia tylko radość z każdego dnia bycia ze sobą i czerpanie z życia pełnymi garściami dopóki jest taka możliwość.

W tych ważnych chwilach seniorom towarzyszyli: Wiceprezydent Piotr Surówka, Przewodniczący Rady Miasta Tomasz Rzepa, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Małgorzata Cisek Sopel, Kierownik działu ds. Osób Starszych i Niepełnosprawnych Daria Podgórska, ks. Proboszcz Krzysztof Tabath. Gości przywitała Małgorzata Bańbor, kierownik Ośrodka Wsparcia.

Tego dnia panowała niezwykle radosna atmosfera, pełna ciepła i życzliwości. Spotkanie zakończyło się uroczystym obiadem i słodkim poczęstunkiem, gdzie w miłej i radosnej atmosferze toczyły się rozmowy.

Dzień Seniora Dzień Seniora

Dzień Seniora

Dzień Seniora

do góry